O mnie


Cześć! 
 
Nazywam się Ewelina, chociaż jestem bardziej Wam znana jako Tereska, gdyż to pod tym pseudonimem występuję od 2009 roku :) Jestem dziecinną 24-latką, na dobrej drodze do wydoroślenia. Wśród znajomych uchodzę za gadułę lubiącą rozprawiać o nieistotnych sprawach co chwilę odchodząc od tematu w celu rozpoczęcia nowego wątku, by za chwile wrócić do starego co czyni moje wypowiedzi chaotycznymi i często niezrozumiałymi. Łatwo się ekscytuję i szybko denerwuję, a brat zdiagnozował u mnie nerwicę i zaburzenia psychiczne, co potwierdza mój narzeczony energicznie potakując głową :P Lubię organizować, pomagać i być uprzejmą, co w rezultacie sprawia, że po czasie wszyscy ze wszystkim zwracają się do mnie usiłując wychować mnie na pieska na posyłki. Ostatecznie dochodzę do wniosku, że jestem za dobra dla ludzi :D A przez to wciąż muszę pracować nad swoją asertywnością.

Nie znoszę nudy, co w rezultacie zrodziło moje pasje. Wśród nich między innymi rękodzieło, któremu dotychczas poświęcony był ten blog. Jestem zapaloną postcrosserką; miłośniczką kosmetyków, domowej pielęgnacji i makijażu; entuzjastką gotowania, pieczenia i konsumowania :P Witam zatem na blogu o wszystkim i o niczym, czyli tzn. lifestyle'owym, gdzie znajdzie się miejsce na każdy temat, który jest mi bliski :)
  
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe. – Albert Einstein.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Wasze zdanie i opinie są dla mnie bardzo ważne, dzięki Wam mogę się doskonalić :) Pamiętaj, aby nie przekraczać pewnych granic. Kultura przede wszystkim! Nie wklejaj proszę linków oraz hamuj swoje frustracje - nie będę publikować takich komentarzy, aby blog nie stał się siedliskiem autoreklamy lub nienawiści.