O mnie


Cześć! 
 
Nazywam się Ewelina, chociaż jestem bardziej Wam znana jako Tereska, gdyż to pod tym pseudonimem występuję od 2009 roku :) Jestem dziecinną 24-latką, na dobrej drodze do wydoroślenia. Wśród znajomych uchodzę za gadułę lubiącą rozprawiać o nieistotnych sprawach co chwilę odchodząc od tematu w celu rozpoczęcia nowego wątku, by za chwile wrócić do starego co czyni moje wypowiedzi chaotycznymi i często niezrozumiałymi. Łatwo się ekscytuję i szybko denerwuję, a brat zdiagnozował u mnie nerwicę i zaburzenia psychiczne, co potwierdza mój narzeczony energicznie potakując głową :P Lubię organizować, pomagać i być uprzejmą, co w rezultacie sprawia, że po czasie wszyscy ze wszystkim zwracają się do mnie usiłując wychować mnie na pieska na posyłki. Ostatecznie dochodzę do wniosku, że jestem za dobra dla ludzi :D A przez to wciąż muszę pracować nad swoją asertywnością.

Nie znoszę nudy, co w rezultacie zrodziło moje pasje. Wśród nich między innymi rękodzieło, któremu dotychczas poświęcony był ten blog. Jestem zapaloną postcrosserką; miłośniczką kosmetyków, domowej pielęgnacji i makijażu; entuzjastką gotowania, pieczenia i konsumowania :P Witam zatem na blogu o wszystkim i o niczym, czyli tzn. lifestyle'owym, gdzie znajdzie się miejsce na każdy temat, który jest mi bliski :)
  
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe. – Albert Einstein.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Wasze zdanie i opinie są dla mnie bardzo ważne, dzięki Wam mogę się doskonalić :)

Jeżeli w komentarzu zadałaś/eś jakieś pytanie, na które nie odpisałam - spróbuj ponownie, bo sama się często przyłapuje na tym, że po zaakceptowaniu komentarzy zapominam na nie odpowiedzieć lub kilka przeoczam.

Nie obraź się, jeżeli Twój komentarz nie został zaakceptowany. Przyczyną tego może być fakt wklejenia linka lub nadużywania wulgaryzmów. Nie chcę, aby ten blog był siedliskiem autoreklamy czy hejterstwa :)