środa, 24 grudnia 2014

Wesołych Świąt!

Drodzy Obserwatorzy i pozostali Czytelnicy!

Nie mam talentu do składania jakichkolwiek życzeń, zatem będzie krótko, ale bardzo od serca :) Przemiłych chwil spędzonych w rodzinnym gronie, radości, uśmiechu i optymizmu, duuużo prezentów i kolorowej, pachnącej choinki. A samej sobie życzę tylko świetnych biżuteryjnych projektów, pomysłów na bloga, i aby w przyszłym roku chciało mi się tak mocno jak w 2014 mi się nie chciało :D Buziaki i bawcie się dziś wspaniale!
   

5 komentarzy:

 1. Jako Twoja czytelniczka dziękuję i również życzę Ci wszystkiego, co najlepsze! :D
  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłym, rodzinnym gronie przy kolorowej choince i dźwiękach najpiękniejszych kolęd. Szczęścia (tego prawdziwego!), uśmiechu na co dzień, miłości, wytrwałości, cierpliwości i siły na każdy kolejny dzień. No i aby w tym nadchodzącym roku przychodziło do Ciebie jeszcze więcej pocztówek, a wena nigdy Cię nie opuszczała, i abyś dalej tworzyła takie cudowności i miała jeszcze miliony innych, oryginalnych pomysłów i nas nimi zadziwiała! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eej Dośka, Ty to masz większy talent w składaniu życzeń :D Dziękuję ślicznie! :)

   Usuń
 2. Troszkę spóźnione, ale Wesołych Świąt również dla Ciebie ! :D Prześliczne kolczyki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Wasze zdanie i opinie są dla mnie bardzo ważne, dzięki Wam mogę się doskonalić :) Pamiętaj, aby nie przekraczać pewnych granic. Kultura przede wszystkim! Nie wklejaj proszę linków oraz hamuj swoje frustracje - nie będę publikować takich komentarzy, aby blog nie stał się siedliskiem autoreklamy lub nienawiści.