czwartek, 20 listopada 2014

Sprzedam książki / film / obiektyw

Dziś w przerwie między postami ogłoszenie "przejściowe", które po pozbyciu się poniższych zbędności i tak zostanie usunięty :) Wciąż zostało mi kilka książek na sprzedaż, a przy okazji do posta załapał się obiektyw i film.

Jeżeli ktoś z Was będzie zainteresowany - kontakt theresaursulasjewelry@o2.pl O koszty wysyłki pytajcie, będę ważyć i na podstawie parametrów sprawdzać cennik na stronie Poczty Polskiej.

2 części (kolejne będą wydawane) serii "Zakon ciemności" Phillipy Gregory. Obie książki kupione na początku roku, przeczytane raz. Bez żadnych śladów użytkowania w stanie idealnym. Za zestaw - 30zł.
  
 
  "Pod błękitnym greckim niebem" - kupiona tego lata, jednokrotnie przeczytana, bez śladów użytkowania, w stanie idealnym. 15zł
   
"Harry Potter i Insygnia Śmierci" stan dobry (zagięty grzbiet) - 15zł.
  
     
Film DVD "Kraina Lodu" NOWY, nieotwierany, zafoliowany. Mnie się nie przyda, ale może ktoś z Was ma młodsze rodzeństwo, któremu spodobałby się taki prezent :) 20zł
  
  
Obiektyw Industar-50-2 3.5/50 zwany "mistrzem makro" z mocowaniem M42 (pasuje do każdej lustrzanki z przejściówką/adapterem M42zł dostępną na allegro za kilkanaście złotych). Malutki i leciutki. W zestawie dolny dekielek. Sprzedaję tylko dlatego, że mój Pentacon ma podobne parametry i to z nim się nie rozstaję :) Przykładowe zdjęcia zrobione przeze mnie tym Industarem są TU (zaznaczam, że to były moje najpierwsze zdjęcia robione lustrzanką, na googlach możecie pooglądać jeszcze zdjęcia zawodowców pracujących na tym obiektywie :P). Sprzedam za 80zł lub wymienię na inny obiektyw M42, np. jakiego Heliosika :)


5 komentarzy:

 1. Dzień dobry :) czy ten obiektyw jest jeszcze na sprzedaż?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry, czy ten obiektyw jest nadal na sprzedaż? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak :)
   Kontakt theresaursulasjewelry@o2.pl

   Usuń

Dziękuję za komentarze! Wasze zdanie i opinie są dla mnie bardzo ważne, dzięki Wam mogę się doskonalić :) Pamiętaj, aby nie przekraczać pewnych granic. Kultura przede wszystkim! Nie wklejaj proszę linków oraz hamuj swoje frustracje - nie będę publikować takich komentarzy, aby blog nie stał się siedliskiem autoreklamy lub nienawiści.