poniedziałek, 20 października 2014

Serialowe breloki: Dr. House

 
W lutym tego roku miałam krótkotrwałą aczkolwiek intensywną fazę na dr. Housa. Jarał mnie nie tyle serial co uroda aktora i charakter postaci, w którą się wcielał. Obejrzałam pierwszy sezon i kawałek drugiego, po czym zaprzestałam, bo zabrakło mi tu wciągającej fabuły, niemniej jednak w tym krótkim czasie zdążyło powstać 5 tematycznych breloków decoupage, które do dziś przeleżały niefotografowane.
  

6 komentarzy:

 1. Aaaaaaaa, breloki marzenie! <3 Gdyby tak jeszcze pojawił się tam Dr Chase :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne :D Podoba mi się zwłaszcza ten z pastylką :D

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne ! :) Czekam na inne propozycje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialne :D sama nigdy nie oglądałam ale moja przyjaciółka bardzo długi czas to uwielbiała :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie znam nikogo, kto by tego nie uwielbiał, w liceum byłam chyba jedyną osobą, która nie wiedziała co to Dr.House :D Niemniej jednak nie do końca rozumiem fenomen. Brak tu jakiejkolwiek fabuły (a przynajmniej przez cały pierwszy sezon jej nie było), serial do niczego nie dąży, a każdy odcinek pokazuje tylko przypadki pacjentów.

   Usuń
 5. Serial kiedyś z uwielbieniem oglądałam. Teraz trochę odszedł w zapomnienie, ale postać House'a nadal podziwiam. Breloki fajne. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Wasze zdanie i opinie są dla mnie bardzo ważne, dzięki Wam mogę się doskonalić :) Pamiętaj, aby nie przekraczać pewnych granic. Kultura przede wszystkim! Nie wklejaj proszę linków oraz hamuj swoje frustracje - nie będę publikować takich komentarzy, aby blog nie stał się siedliskiem autoreklamy lub nienawiści.