poniedziałek, 28 lipca 2014

Serialowe breloki: Jak poznałem waszą matkę

  
W zeszłym miesiącu wciągnęłam się w "Jak poznałem waszą matkę" i właściwie codziennie oglądałam po kilka odcinków lepiąc w międzyczasie. Serial skończyłam oglądać już ponad tydzień temu, ale wciąż pocieszam się soundtrackiem i śmiesznymi fragmentami. Jako kolejną formę pocieszenia wykonałam sobie dwa serialowe breloczki decoupage, a w planach mam jeszcze serię poświęconą tylko Barneyowi :)
  

 

5 komentarzy:

 1. Bardzo lubię ten serial ;) Breloki są super, sam pomysł fantastyczny!
  Czekam na kolejne :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój ulubiony serial! Nie wierzę, że już nigdy nie powstaną kolejne odcinki... ;(( Zaczęłam oglądać w Comedy Central przypadkiem, jakieś 4 lata temu, kiedy powstał 6. sezon. Od tego czasu nie mogłam się doczekać każdego kolejnego odcinka. ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam! Oglądam od jakiegoś czasu, jestem w połowie 5 sezonu :D Ted mój kochany <3 Świetne breloki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten drugi mi się podoba. :) Też zaczęłabym dodatkowo-biżuteryjny decoupage gdyby nie fakt, że nie mogę nigdzie znaleźć drewienek (szczególnie okrągłych) w przyzwoitych cenach. Jak już będę taka kompletnie zdesperowana, to sobie sama wytnę kwadraty ze sklejki :P

  Ech... Koniec zasobów nieoglądniętych odcinków ulubionego serialu? Znam ten ból...
  Już kiedyś wspominałam o mojej serialowej miłości i znowu przypomnę. :D Tak więc ja od jakiegoś czasu nie mogę przestać oglądać Pretty Little Liars. Jak niczego ciekawego nie znajdziesz, to polecam :) Na seansik.tv są wszystkie odcinki ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Wasze zdanie i opinie są dla mnie bardzo ważne, dzięki Wam mogę się doskonalić :) Pamiętaj, aby nie przekraczać pewnych granic. Kultura przede wszystkim! Nie wklejaj proszę linków oraz hamuj swoje frustracje - nie będę publikować takich komentarzy, aby blog nie stał się siedliskiem autoreklamy lub nienawiści.