poniedziałek, 20 stycznia 2014

Czekoladowe torciki 4

Już przedostatnie torciki, pod koniec tygodnia już ostatni tortowy post i koniec z nimi :)
  
Ulepione całkowicie ręcznie, bez użycia jakichkolwiek foremek.
  
A jutro oczekujcie posta o zakupach w Kreatywnym Straganie.
  
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Powystawiałam trochę aukcji na allegro korzystając z "taniego wystawiania". Głównie płaszczyki, modny plecak vitage, trochę ubrań i dla zainteresowanych - biżuteria.
Ponadto sprzedam nowy namiot bezcieniowy. Blondynka znalazła miejsce na namiot, który pasuje jak ulał, a zapomniała, że po bokach trzeba postawić jeszcze lampki :D Dlatego sprzedaję, żeby kupić sobie mniejszy. Namiot również znajdziecie na allegro.

5 komentarzy:

 1. Cudne torciki- uwielbiam je i szkoda, że to przed ostatnie jak na razie :/
  Chętnie zajrzę na aukcje :P
  A co ty na to, żeby w przyszłości zorganizować torcikowe rozdanie? :P
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biżuteria nie cieszy się takim zainteresowaniem jak przydasie. Zazwyczaj zgłasza się tylko kilkanaście osób. Ale zastanawiam się na zorganizowaniem rozdania, w którym do wygrania będą trzy nagrody (kosmetyczna, przydasiowa, biżuteryjna), dla trzech osób. Wówczas może do kategorii biżuteria wrzucę jakieś torciki :)

   Usuń
  2. Na pewno bym się zgłosiła ;p

   Usuń

Dziękuję za komentarze! Wasze zdanie i opinie są dla mnie bardzo ważne, dzięki Wam mogę się doskonalić :) Pamiętaj, aby nie przekraczać pewnych granic. Kultura przede wszystkim! Nie wklejaj proszę linków oraz hamuj swoje frustracje - nie będę publikować takich komentarzy, aby blog nie stał się siedliskiem autoreklamy lub nienawiści.