niedziela, 29 grudnia 2013

Sylwestrowy soutache

Malutkie, proste, ale za to jakie efektowne :) W środeczku mamy najprawdziwszy kamień szlachetny zwany pirytem, od którego rozchodzą się małe metalowe kuleczki aż do kul naturalnego kamienia - hematytu. A wszystko oplecione sutaszem w kolorze czarnym i złotym. Idealne na Sylwestra! Co myślicie?
5 komentarzy:

 1. Przepiękne one są!
  Zdecydowanie na sylwestra!

  OdpowiedzUsuń
 2. No na sylwestra jak najbardziej :) eleganckie i z szaleństwem w postaci złotych dodatków :). Pierwszy raz weszłam na Twój blog i strona nie ładowała mi się 5 minut (sukces) :D-nie wiem czy to tym nowym nagłówkiem spowodowane czy mój komp zaczyna się nade mną litować ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, to z pewnością Twój komputer :) Mi blog codziennie otwiera się w kilka sekund, bez problemu :)

   Usuń
  2. Rozgryzłam sekret :)-to wina przeglądarki -zmieniłam na inną i dlatego tak teraz hula :)

   Usuń
 3. Piryt - złoto głupców. Bardzo ładnie i delikatnie oddaje kolorystykę sylwestra, tylko fajerwerków zabrakło, ale bez nich da się żyć.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Wasze zdanie i opinie są dla mnie bardzo ważne, dzięki Wam mogę się doskonalić :) Pamiętaj, aby nie przekraczać pewnych granic. Kultura przede wszystkim! Nie wklejaj proszę linków oraz hamuj swoje frustracje - nie będę publikować takich komentarzy, aby blog nie stał się siedliskiem autoreklamy lub nienawiści.