poniedziałek, 25 listopada 2013

Betlejemskie pierniki

UWM rozwala system. Pomimo, iż jestem chora i ciągle gorączkuję wstałam dziś o 5:30, żeby o 7:00 wyruszyć do Olsztyna na OBOWIĄZKOWY wykład z ochrony własności intelektualnej. A wszystko po to, aby 15 minut czekać na wykładowcę a po jego przybyciu dowiedzieć się, że wykład jednak nie jest obowiązkowy, a ja niepotrzebnie 40 minut tłukłam się do Olsztyna z gorączką 38. Na stos z nimi!

A poniżej pierniczki z gwiazdami betlejemskimi :)
   
Ulepione ręcznie, bez użycia foremek. Gwiazda odbita stemplem.

ZAMÓWIENIA:

a) Standardowe: w Oficjalnym Sklepiku (w nim kupisz najtaniej), na DaWandzie oraz w galerii Art-Madam wystawionych jest już kilkanaście świątecznych wzorów oraz setki innych prac. Większość z nich (pomijając decoupage) występuje w pojedynczych egzemplarzach, dlatego chętnych zapraszam już teraz :)
b) INDYWIDUALNE: Jak co roku wykonuję personalizowane zamówienia decoupage. Na kolczykach, naszyjnikach, brelokach czy zawieszkach do telefonu może znaleźć się dosłownie wszystko: zdjęcie bliskiej Ci osoby, domowego zwierzątka, lubego, ulubionej gwiazdy lub klubu piłkarskiego. Ponadto: "Keep calm and...", I <3 ..." oraz inne personalizowane napisy i loga. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia na biżuterię z modeliny. W przypadku zamówień indywidualnych proszę o jak najszybszy kontakt, ponieważ czasu coraz mniej i nie chciałabym, aby wszystko skumulowało się na ostatnią chwilę. Kontakt - theresaursulasjewelry@o2.pl

4 komentarze:

Dziękuję za komentarze! Wasze zdanie i opinie są dla mnie bardzo ważne, dzięki Wam mogę się doskonalić :) Pamiętaj, aby nie przekraczać pewnych granic. Kultura przede wszystkim! Nie wklejaj proszę linków oraz hamuj swoje frustracje - nie będę publikować takich komentarzy, aby blog nie stał się siedliskiem autoreklamy lub nienawiści.