poniedziałek, 6 maja 2013

Ciasteczka z napisami

Uwaga, będzie dużo zdjęć :)


Napisy wykonywałam recyklingowymi stempelkami, które powstały ze starych pieczątek. Mam dwa rodzaje małych: zwykłe i kursywa oraz jedne większe. Nie mam całego alfabetu, więc jestem ograniczona w tworzeniu napisów :) W każdym razie nigdy więcej, tyle z tym babrania. A stemple są taaaakie małe:I na koniec muzyczka na dobry początek tygodnia :) Słucham tego bez przerwy xD12 komentarzy:

 1. Jej, jesteś super! Świetne kolczyki, a pomysł z literkami od pieczątek jeszcze lepszy! Fajnie że jest taka blogerka jak Ty. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jaki świetny pomysł na zrobienie stempelków! No a co do ciasteczek, to nawet nie muszę nic pisać, są cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaj... jakie śliczne ♥ ale maleństwa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne! ;) ..takie do schrupania. ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne są.
  Aż chce się je zjeść :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już się zastanawiałam, jak zrobiłaś te napisy :). Kolczyki są świetne! Na prawdę sztuka zrobić coś tak wspaniałego z tak małych stempelków ;). Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne kolczyki! A z czcionką to musiałaś się namęczyc taka maciupka!

  OdpowiedzUsuń
 8. Urocze. Chyba sama się postaram o takie literki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Wasze zdanie i opinie są dla mnie bardzo ważne, dzięki Wam mogę się doskonalić :) Pamiętaj, aby nie przekraczać pewnych granic. Kultura przede wszystkim! Nie wklejaj proszę linków oraz hamuj swoje frustracje - nie będę publikować takich komentarzy, aby blog nie stał się siedliskiem autoreklamy lub nienawiści.